vector vector vector
Transport międzynarodowy

Oferty Pracy

Wspólnie tworzymy wysokie standardy obsługi klienta
w transporcie. Pracując w inFirst, tworzysz zespół
z ludźmi dla których ważne są takie wartości jak uczciwość, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa oraz relacje. Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy prywatne ubezpieczenie medyczne oraz ubezpieczenie grupowe, cudzoziemcom pomagamy w uzyskaniu wymaganych dokumentów do podjęcia pracy w Polsce.

Oferty Pracy

Spedytor – Logistyk

Poszukujemy osoby, która w ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za  przestrzeganie terminowości realizacji zleceń, ustalanie prawidłowych tras przejazdów pojazdów w oparciu o firmowe zalecenia. Zapewni obsługę giełd transportowych oraz zadba o dobre relacje ze stałymi klientami i dobry wizerunek firmy. Do jej obowiązków należeć będzie pełna kontrola nad realizacją zleceń (kierowca, trasa, czas), przestrzeganie przepisów pakietu mobilności oraz czasu jazdy i pracy kierowców oraz przygotowanie dokumentacji transportowej, itd.

Białobrzegi

Aplikuj

Kierowca kat. C+E

Poszukujemy kierowców posiadających uprawnienia kategorii C+E zarówno do transportu międzynarodowego, jak i krajowego. Możliwość ustalenia trybów jazdy. Oferujemy stabilną pracę, możliwość doszkalanie się oraz najnowocześniejszy tabor i benefity. Jesteśmy otwarci również na mniej doświadczonych kierowców.

Aplikuj

Młodszy specjalista ds. techniczno- serwisowych

Poszukujemy osoby, która zajmie się przyjmowaniem i wydawaniem pojazdów, będzie odpowiadać za sporządzanie protokołów, ich przekazywanie oraz sprawować będzie kontrolę nad prawidłowością procesów z tym związanych. Zadba o odpowiedni poziomu stanów magazynowych i części zamiennych. Sprawować będzie kontrolę nad parkingiem pojazdów oraz podejmie się drobnych praw naprawczych.

Białobrzegi

Aplikuj
mark
mark
Wspólnie tworzymy wysokie standardy obsługi klienta w transporcie.